Koniec negocjacji ws. prywatyzacji PKP Cargo

W dniu 24.10.2011 roku odbyło się spotkanie stron ws. paktu gwarancji pracowniczych dla pracowników PKP Cargo, w przypadku sprzedaży spółki. Strony przedstawiły swoje stanowiska, które teraz będą przeniesione na tzw. poziom korporacyjny i po uzgodnieniu treści zapisów PGP powinno dojść do być może kluczowego spotkania stron w tej sprawie.

Ulgi dla kolejarzy na 2012r. bez zmian

6 października 2011 roku odbyła się kolejna tura rokowań przedstawicieli związków zawodowych ze Związkiem Pracodawców Kolejowych w sprawie wynegocjowania i podpisania nowego Ponadzakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla pracowników spółek zrzeszonych w ZPK. Związki zawodowe we wspólnym stanowisku proponują wycofanie wypowiedzenia starego PUZP i wprowadzenie do niego zmian w formie protokołu dodatkowego, natomiast prezes ZPK Krzysztof Mamiński wykluczył na chwilę obecną możliwość wycofania starego PUZP, ale jak zaznaczył, "nigdy nie należy mówić nigdy".

 

Pierwsza od trzech lat podwyżka w PKP Cargo!
Porozumienie

zawarte w dniu 24 lutego 2011 r. pomiędzy Zarządem PKP CARGO S.A. a Związkami Zawodowymi będącymi Stroną Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników Zatrudnionych przez Zakłady PKP CARGO Spółka Akcyjna w sprawie polityki płacowej PKP CARGO S.A. w 2011 roku

Reorganizacja w PKP Cargo
Głos zaniepokojenia planem dalszej reorganizacji w PKP Cargo S.A.
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,525
Najnowszy użytkownik: Michaeldak
Powered by PHP-Fusion Copyright by www.mzzrt.org.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. Code by R0ckY
Strona główna Strona główna Mapa strony Kontakt
repliki zegarkĂłw rolex repliki zegarkĂłw rolex